Referencie

 

logoBecherovka

 

Výrobca prírodného bylinkového alkoholického nápoja, ktorú začal v roku 1807 predávať karlovarský lekárnik Jan Becher podľa svojej vlastnej receptúry.

 

www.becherovka.cz

 logoBKGroup 

Spoločnosť BK group, a.s., pôsobí ako holding, ktorý zastrešuje samostatne fungujúce dcérske spoločnosti, zameriavajúce sa na nasledujúce oblasti: elektroinštalácie, facility managment, stavebníctvo, development a osvetľovacia technika.

 

www.bkgroup.sk

logoDalkia

 

Spoločnosť Dalkia poskytuje služby v oblasti energetiky. Okrem samotnej výroby a dodávky tepla prinášajú riešenia súvisiace s efektívnou a úspornou prevádzkou tepelných zariadení v bytovo-komunálnej, priemyselnej a terciárnej sfére.

 

www.dalkia.sk

logoFaurencia 

Faurecia sa zameriava na kľúčové activity v rámci automobilového priemyslu

a je významným výrobcom automobilových doplnkov.

 

www.faurecia.com

logoGefco

 

Spoločnosť GEFCO je významná spoločnosť zabezpečujúca logistické služby pre rôzne priemyselné odvetvia. Je špecialistom v oblasti : Logistiky, Gefboxsystemu, Prepravu po mori, Prepravu po súši a Prepravu automobilov.

 

www.gefco.net

logoGratex 

Gratex International, a. s., je IT spoločnosť zaoberajúca sa vývoj om softvérových aplikácií na mieru a systémovou integráciou pre zákazníkov predovšetkým z finančného a telekomunikačného sektora, ale aj z médií, verejnej správy (štátna správa a samospráva) a z ďalších oblastí.

 

www.gratex.com

logoOrange

 

Jeden z popredných poskytovateľov mobilných telekomunikačných služieb

a významný telekomunikačný operátor i na Slovensku.

 

www.orange.sk

logoPSA 

PSA Finance Slovakia, s.r.o. bola založená francúzskou bankou Banque PSA Finance, ktorá je dcérskou spoločnosťou druhého najväčšieho výrobcu automobilov v Európe, skupiny PSA-Peugeot-Citroën.

 

www.peugeot.sk

logoShneider

 

Spoločnosť Schneider Electric Slovakia, spol. s r.o. ponúka výrobky a zariadenia pre elektrické rozvody vysokého a nízkeho napätia, priemyselné riadenie a automatizáciu svetových značiek Merlin Gerin, Telemecanique, TAC, Lexel a Sarel. Zabezpečuje aj lokálnu adaptáciu vysokonapäťových rozvádzačov Merlin Gerin a kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školenia, spoľahlivú a rýchlu logistiku tovaru, až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

 

www.schneider-electric.sk

logoSSE 

Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE) je dodávateľská energetická spoločnosť. Svojim zákazníkom poskytuje komplexné služby súvisiace s rozvodom, dodávkou a používaním elektrickej energie.

 

www.sse.sk

logoUnipharma

 

Spoločnosť UNIPHARMA je v súčasnosti dvojkou na slovenskom trhu s liekmi. Zabezpečuje permanentné zásobovanie liekmi pre lekárne, nemocnice a ostatné zdravotnícke zariadenia po celej Slovenskej republike.

 

www.unipharma.sk

logoVahostav 

Spoločnosť VÁHOSTAV - SK, a.s. patrí k významným stavebným spoločnostiam na Slovensku. Spoločnosť sa sústreďuje na štyri oblasti stavebníctva : inžinierske a dopravné stavby, stavby občianskeho a priemyselného charakteru, výstavbu ekologických a vodohospodárskych stavieb. 

 

www.vahostav-sk.sk

 

logoWurth

 

Firma Würth s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá ponúka výrobky určené na profesionálnu montáž. Široký sortiment je určený hlavne pre oblasti: autoopravárenstva, kovospracujúceho a drevospracujúceho remesla a priemyslu, ako aj pre stavebníctvo, oblasť údržieb, elektroinštalácie, rozvodov kúrenia, vody, vzduchových a klimatizačných zariadení. 

www.wurth.sk