Úžitkové vozidlá

 

 

Peugeot postupom času vyvinul modelovú radu, ktorá je v súčasnosti najširšou a najmladšou na trhu.

So svojimi modelmi, najrôznejšími kombináciami, verziami, motormi a úpravami,  ponúka zákazníkom optimálne riešenie pre ich autopark a mobilitu.

 

PEUGEOT PROFESSIONAL

Aby sme boli schopní správne reagovať na vaše potreby a požiadavky, vytvorili sme špecializovanú sieť našich koncesionárov, ktorí sa profesionálne venujú úžitkovým automobilom. Jedná sa o koncesionárov s označením PEUGEOT PROFESSIONAL. Uvedená sieť, ktorá je zložená zo špecializovaných predajcov, zaručuje maximálnu mieru odbornosti a dáva klientom k dispozícii kompletnú radu osobných a úžitkových vozidiel, vrátane rôznych druhov možných prestavieb.

Klientom tieto centrá ponúkajú nadštandardné služby:

  • náhradné úžitkové vozidlá
  • asistenčnú službu 
  • servisné strediská otvorené aj počas víkendov
 
  

 

PONUKA ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL

 

Bipper Furgon

už od 9 408 € bez DPH

         

 

Bipper furgon je najkompaktnejšie úžitkové vozidlo značky Peugeot. Spĺňa očakávania profesionálov, ktorí potrebujú automobil špeciálne prispôsobený nárokom na používanie v mestskej pramávke: praktické, svižné vozidlo s primeraným nákladným priestorom. O jeho kvalitách svedčí i ocenenie "MEDZINÁRODNÝ VAN ROKA 2009".

bipper furgon                        bipper_ft

 

 

 

Partner Furgon

už od 11 500 € bez DPH

 

Moderná a dynamická karoséria nového Partnera Furgon zaujme už na prvý pohľad. Jeho štýl vyvoláva silný dojem rovnováhy a robustnosti. Jeho plynulé dynamické línie s výrazne zaobleným predným nárazníkom ho odlišujú od klasických dodávok. Zároveň mimoriadne prepracovaný a priestranný nákladný priestor sa výborne prispôsobí Vašim prepravným kapacitám. Odveziete v ňom až dve europalety. 

 

 

Expert Furgon

od 13 240 € bez DPH

         

 

Zakladným kritériom vývoja Expert Furgon sa stali vaše potreby. Výsledkom je vozidlo s funkčným a praktickým vybavením, ako napr. najnižší nakladací prah na trhu spolu s pneumatickým pružením, maximálne využiteľný vnútorný priestor, veľké zadné krídlové dvere, ktoré sa otvárajú do 180° uhla, čím vám uľahčujú nakladanie… všetko toto v novátorskom dizajne, ktorý dodáva vašej firme dynamický imidž zakaždým, keď sa vydáte na cestu.

new_expert_FT.jpg

 

 

 

 

 

NOVÝ Boxer Minibus

už od 29 445 €

         

 

 

Doprajte každému cestujúcemu rovnaký komfort, ako v hatchbacku vďaka priestrannej kabíne, odkladacím priestorom, panelom dverí a rámu karosérie pokrytým čalúnením, priestrannému batožinovému priestoru...

 

Vo verzii Minibus prepravíte až 9 osôb (1 dvojmiestna lavica a 1 samostatné sedadlo pre vodiča vpredu, 2 trojmiestne lavice v druhom a treťom rade).

 

Vo verzii Maxibus prepravíte 14 až 17 osôb (vrátane vodiča).

 

 

 

 

 

 

 

NOVÝ Boxer Furgon

už od 14 490 € bez DPH

 

 NOVÝ Boxer Šasi & Valník

už od 13 367 € bez DPH

Nový Boxer s moderným a robustným dizajnom je skutočným nástrojom v službách profesionálnej efektivity. Náklady na údržbu a spotreba patria medzi najnižšie na trhu.

 

V ponuke aj verzia 4x4 s pohonom všetkých 4 kolies!

 

 

 

 

K dispozícii má Boxer najširšiu škálu karosérií, tak aby bol vhodný pre každé použitie a každé povolanie.

 

V ponuke aj verzia 4x4 s pohonom všetkých 4 kolies!